Sıcak Bir Kahve Molası İçin Size Öneriler

Günün tüm stresinden  uzak olmak istiyorsunuz ve size en lazım olan zamanda iyi bir muhabbet arkadaşıysa hiç tanımadığınız ve tüm kişisel verilerinizin gizli kalacağı sohbet siteleri vardır. Bunlar ücretsiz, üyeliksiz  sohbet odaları olan ircd yazılı arkadaşlık siteleridir.

Daha farklı bir alternatif için bilgisayar paşındaysanız yada mobil cihazınızla uygulamar üzerindeki zeka oyunlarını tercih edebilirsiniz. Buna örnek olarak Q testi gibi bazı basit uygulamar yada kelime oyunları gibi bir çok oyundan birisiyle zaman geçirebilirsiniz. Hem bilgi deponuzu güçlendirir hemde stresinizi biraz olsun üzerinizden atabilirsiniz.

Bunlarda beni kesmez daha adrenalini yüksek bir şeyler istiyorum diyorsanız, bizde öneriler bitmez size en heyecanlı bir yol olarak tercih edebileceğimiz uzaklara dalarak zengin olmaya hayaliyle gelecekte yapmak istediklerinizi yaparak biraz olsun kendinizi pozitif enerjiye teslim etmenizdir.

Siz olsanız napardınız diyorsanız. 🙂  Biz olsaydık kahvemizin yanında bir dilim kek yada kurabiye alarak atıştırmalık şeklinde kahvemizin tadını, midemizin ızdırabını dindirirdik :))))

Bir cevap yazın