Parasız Sohbet

Türkiyenin en popüler sohbet odalarını hepimiz biliyoruz. Bunlardan en başlıcası face geliyor. Ama daha çok araştırmalarda herkesin daha rahat sohbet edebileceği bir çok sohbet odaları mevcuttur. Bunlardan bir tanesi hiç kimseyle birinci dereceden tanımadan yani özel bilgilerinizi paylaşmadan hiç bir şekilde kişisel ünvanınızı tanıtmadan sohbet edebileceğiniz yazılı sohbet siteleridir.

 

Örneğin face de size açılmış bir hesapla giriş yapıyorsunuz buda size her zaman ulaşılabilir durumda olmaktadır. Bunun en güvenli yoluysa, yazılı sohbet sitesidir. Bu sitelere üye olmadan tamamen ücretsiz yani parasız sohbet etmeni sağlamaktadır. Para vermediğiniz bu sitenin size kazandırdığıysa karşınızdaki kişilerle sohbet edebilir keyifli saatler geçirebilirsiniz ve sonrasında ekranı kapattığınızda geriye hiç bir şey kalmamasıdır. Çünkü kişisel verileriniz tamamen sizin elinizde olan bir sohbet odalarıdır.

 

Yapmanız gereken çok basit bir şey siteye giriş yaparak sohbete bağlan demeniz herhangi bir rumuz yani kafanıza göre uydurulmuş bir isimle giriş yapıp ücretsiz, üyeliksiz olarak karşılıklı sohbet etmektir.

 

Link : Parasız Sohbet

 

Bir cevap yazın